MÖBLER / Byråar, sekretärer / Dragkista 3707437
nr 370 7437
Dragkista
Japan, 1800-tal, längd: 108, djup: 45, höjd: 97 (skador)
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 8 augusti 2005
2.100 kr
2.700 kr
2.500 kr